Dzīvokļu apsardze
Projektēšanas, uzstādīšana un drošības sistēmu apkalpošana.

Ar mūsdienīgākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas palīdzību, SP Leģions nodrošina centralizētu dzīvokļu un māju apsardzi no nesankcionētas piekļuves. Mūsu augstā līmeņa apkalpošana tiek sasniegta pateicoties kvalitatīvam apsardzes signalizācijas aprīkojumam ar uzticamības koeficientu 99.9%.

Pēc Jūsu lūguma, tehniskā dienesta speciālisti, izanalizējot visus faktorus, Šodien sava īpašuma aizsardzību mums ir uzticējuši vairāk nekā 5 tūkstoši ģimeņu un ar katru gadu šis skaits palielinās par 2-3 tūkstošiem.kas ietekmē drošību, nosaka optimālo apsardzes aprīkojuma kvantitāti un kvalitāti un uzstāda to Jūsu mājās. Uzstādīšana, noregulēšana un pieslēgšana pie Centrālās apsardzes pults notiek 1-3 diennakšu laikā, atkarībā no izvēlētā aprīkojuma tipa.

Apsardze tiek īstenota ar pults palīdzību, novērojot apsardzes-ugunsdrošības signalizācijas stāvokli, kas uzstādīta Jūsu dzīvoklī. Mūsu dienesta tehniskās iekārtas ļauj nodrošināt uzticamu apsardzi, kā pa telefona līnijām, tā arī pa radio kanālu, kā arī izmantojot mobilo saziņu.

PAKALPOJUMU KOMPLEKSS IETVER:

    • Konsultācijas drošības sistēmu izvēlē;
    • Drošības sistēmu un ugunsdrošības sistēmu montāža un tehnisko līdzekļu servisa apkalpošana;
    • Centralizēta apsardzes-ugunsdrošības signalizācijas stāvokļa novērošana;
    • Paziņojumi klientam par tehniskās apsardzes sistēmas trauksmes signāliem;
    • Bruņotas mobilās ekipāžas reaģēšana uz trauksmes signāliem.

 

Brīdī, kad tiek saņemts trauksmes signāls uz Centrālo apsardzes pulti, operators par to ziņo dzīvokļa īpašniekam (pēc pieprasījuma) un, ja tas ir paredzēts līgumā, nosūta uz apsargājamo objektu tuvāko operatīvās reaģēšanas ekipāžu, kas dežurē šajā zonā. Saņemot informāciju no operatora, operatīvās reaģēšanas ekipāža pa iespējami īsāko ceļu dodas uz norādīto adresi (parasti tas aizņem dažas minūtes). Ierodoties apsargājamā objektā, operatīvās reaģēšanas ekipāžas darbinieki veic izmeklēšanu, pēc trauksmes signāla iemeslu noskaidrošanas, atklāj un aiztur noziedzniekus. Pārbaudes rezultātus ziņo dežūrdaļai un dzīvokļa īpašniekam.

Gadījumā, ja ir bojātas ieejas durvis vai atmūķēti loģi, mēs nodrošināsim fizisko apsardzi līdz īpašnieka ierašanās brīdim.

Individuāls cenu risinājums

DZĪVOKĻI

BEZMAKSAS pieslēgšana pie pults
Operatīvās grupas izbraukums uz trauksmes izsaukumu tiek atrunāts līgumā

PRIVĀTMĀJAS

Aprīkojuma uzstādīšana tiek aprēķināta individuāli katram objektam
BEZMAKSAS pieslēgšana pie pults
Operatīvās grupas izbraukums uz trauksmes izsaukumu tiek atrunāts līgumā

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.
Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX