Kāpēc izvēlēties dzīvokļa apsardzi?

  • Aizsargā sev dārgas lietas no zagļiem. Dzīvokļa apsardze cauru diennakti, apsardzes darbinieki operatīvi reaģēs uz trauksmes signālu jebkurā diennakts stundā un dosies aizsargāt Jūsu dzīvokli.
  • Dzīvokļa apsardze apkalpo un uzstāda ugunsdrošības signalizācijas. Ugunsnelaimes gadījumā dzīvokļa apsardzes darbinieki pirmie saņems trauksmes signālu. Dzīvokļa apsardzes darbinieki sazināsies ar ugunsdzēsējiem, kā arī paši dosies palīgā.
  • Dzīvokļa apsardze ļaus ar drošāku prātu nodoties ilgākiem ceļojumiem vai komandējumiem. Esot prom no dzīvokļa ilgāku laiku, patstāvīga 24 stundu dzīvoķļa apsardze un modernie apsardzes tehniskie risinājumi, ir garants, ka Jūsu dzīvoklis ir pasargāts no nelaimēm.
  • Trauksmes signāla gadijumā, dzīvokļa apsardzes darbinieki ziņos Jums par trauksmi. Arī atrodoties ārpus dzīvokļa, Jūs tiksiet informēts par trauksmes situācijām Jūsu dzīvoklī.
Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.
Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX