SP Leģions nodrošina autostāvietu apsardzi.

Autostāvietās uz ilgāku vai ne tik ilgu laiku tiek bez apsardzes atstāti transportalīdzekļi, lai izvairītos no transportalīdzekļu bojājumiem un/vai zādzībām nepieciešama autostāvietas apsardze. Autostāvietā iespējams nodrošināt gan fizisko, gan tehnisko apsardzi. 24 stundu apsardze autostāvietā lidz minimumam samazinās iespējamos finansiālos zaudējumus, ko var radīt nepiederošu personu ļaunprātīga darbība autostāvietā.

Autostāvietās iespējams izvietot piemērotas un modernas tehniskās apsardzes iekārtas, piemēram, videonovērošanas kameras.

Mēs izpildīsim jebkurus Jums nepieciešamos apsardzes pakalpojumus. Katram objektam ir nepieciešama individuāla pieeja apsardzes risinājumos. Autostāvietu apsardze tiks nodrošināta uzklausot visas Jūsu vēlmes un speciālos norādījumus.

Apsardze ir svarīgs nosacījums Jūsu uzņēmuma netraucētai un veiksmīgai darbībai.

 

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.
Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX