• A.godājamie klienti un sadarbības partneri!
  • Kas mēs esam?
  • Videonovērošana
  • Drošības evolūcija
Esiet sveicināti! Šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo savai personīgajai vai biznesa drošībai, un ceram, izvērtēsiet to un izvēlēsieties mūsu uzņēmumu izdevīgai un perspektīvai sadarbībai.

Rudens piedāvājums no SP Leģions!

Noslēdziet līgumu uz gadu un izvēlieties:
– 11.00 eur/mēn, ja maksājumus veic no līguma slēgšanas brīža
– vai 14.00 eur/mēn, ja maksājumus sākat veikt pēc 10 nedēļām nolīguma noslēgšanas brīža.

Gribat pieslēgties vai uzzināt vairāk informācijas, zvaniet:
telefons Rīgā: (+371) 67 67 77 77 telefons Jūrmalā: 67 75 55 11

AKCIJAS NOTEIKUMI:

– Piedāvājums ir spēkā no 2018. gada 8. oktobra līdz 28. decembrim.
– fiziskām personām, dzīvokļu īpašniekiem Jūrmalā un Rīgā (Izņemot Bolderājas, Vecmilgrāvja, Rumbulas, Dārziņu un Jaunciema apkaimes).
– Akcija ir pieejama tikai jaunajiem klientiem.
– Līguma termiņš ar uzņēmumu SP Leģions – 12 mēneši.
Visas cenas ir norādītas ar PVN!

 

4 iemesli sadarbībai!

PILNS PAKALPOJUMU KOMPLEKSS

ISP Leģions – iespaidīgs apsardzes pults operators, un viena no nedaudzajām apsardzes firmām Latvijā, kura sniedz pilnu apsardzes pakalpojumu kompleksu drošības sfērā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Uzņēmuma klientu lokā ir lieli municipālie objekti, uzņēmumi un privātpersonas Rīgā, Jūrmalā un Rīgas rajonā.

OPTIMĀLI RISINĀJUMI

IIMēs izstrādājam drošības koncepciju jebkuras sarežģītības pakāpes objektiem. SP Leģions darbības pamatā ir pārliecība, ka vissvarīgākais apsardzes darbībā ir novērst cēloņus, nevis cīnīties ar to sekām. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties optimālo apsardzes veidu konkrētam objektam.

PROFESIONALITĀTE

IIIPakalpojumu klāstā ietvertas visas iespējas, kas saistītas ar cilvēku un īpašuma drošību. Uzņēmumā strādā tikai profesionāli, sertificēti speciālisti ar atbilstošu pieredzi, kuri spēj nodrošināt aizsardzību pat visekstremālākajās situācijās.

FIKSĒTA STRUKTŪRA

IVUzņēmumam ir plašs trafareto/trafarēto automašīnu klāsts, lieliski sagatavota fiziskās apsardzes komanda, dienesta suņi un profesionāli tehniskie darbinieki, kuriem ir unikālas apsardzes un signalizācijas sistēmu uzstādīšanas tehnoloģijas.

Aktuāli!

BONUSI UN ATLAIDES

*Mums pastāvīgi ir pieejamas atlaižu un priekšrocību programmas vai īpaši nosacījumi pastāvīgajiem klientiem virknei pakalpojumu, aprīkojumam vai apmaksas iespējām. Individuāla pieeja katram klientam dod iespēju pielāgot pēc iespējas abpusēji izdevīgus nosacījumus katrā individuālajā gadījumā… lasīt sīkāk >>>

MOBILAIS MIESASSARGS

**Gadījumos, kad notiek nelikumīga ielaušanās uzņēmuma telpās, kad tiek apdraudēta dzīvība un veselība (fiziska sadursme, huligānisms), tiek izmantota „Trauksmes poga”. Galvenā šī pakalpojuma priekšrocība ir cenu politika, tā kā tas ir viens no lētākajiem, tomēr efektīvākajiem objekta apsardzes veidiem… lasīt sīkāk >>>

“KARSTĀ LĪNIJA” “FUTBOLS”

***Augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšana – mūsu prioritāte. Ar katru līgumu mēs to garantējam. Projekts “Futbols” ir paredzēts ārkārtas vai nestandarta un ieilgušu jautājumu risināšani. lasīt sīkāk >>>

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.
Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX