• A.godājamie klienti un sadarbības partneri!
  • Kas mēs esam?
  • Videonovērošana
  • Drošības evolūcija
GALVENĀ
PAKALPOJUMI
*Tehniskā apsardze *Fiziskā apsardze *Konsultēšana *Ugunsdrošība
TEHNISKĀ APSARDZE
*Privātā īpašuma apsardze *Biznesa objektu apsardze *Trauksmes poga *Videonovērošana
PRIVĀTĀ ĪPAŠUMA APSARDZE
BIZNESA OBJEKTU APSARDZE
TRAUKSMES POGA
VIDEONOVĒROŠANA
FIZISKĀ APSARDZE
KONSULTĒŠANA
*Juridiskais atbalsts *Projektu izstrāde
JURIDISKAIS ATBALSTS
PROJEKTU IZSTRĀDE
UGUNSDROŠĪBA
JAUTĀJUMI UN INFORMĀCIJA
*Svarīgi zināt *Biežāk uzdotie jautājumi *Apmaksas iespējas un mūsu rekvizīti
SVARĪGI ZINĀT
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
APMAKSAS IESPĒJAS UN MŪSU REKVIZĪTI
KLIENTIEM
*Pieteikums pakalpojumam *Bonusi *“KARSTA LĪNIJA” “Futbols” *Iesniegumu veidlapas *Tehniskā apkalpošana
PIETEIKUMS PAKALPOJUMAM
BONUSI
“KARSTA LĪNIJA” “FUTBOLS”
IESNIEGUMU VEIDLAPAS
TEHNISKĀ APKALPOŠANA
KONTAKTI
Esiet sveicināti! Šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo savai personīgajai vai biznesa drošībai, un ceram, izvērtēsiet to un izvēlēsieties mūsu uzņēmumu izdevīgai un perspektīvai sadarbībai.

4 iemesli sadarbībai!

PILNS PAKALPOJUMU KOMPLEKSS

ISP Leģions – iespaidīgs apsardzes pults operators, un viena no nedaudzajām apsardzes firmām Latvijā, kura sniedz pilnu apsardzes pakalpojumu kompleksu drošības sfērā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Uzņēmuma klientu lokā ir lieli municipālie objekti, uzņēmumi un privātpersonas Rīgā, Jūrmalā un Rīgas rajonā.

OPTIMĀLI RISINĀJUMI

IIMēs izstrādājam drošības koncepciju jebkuras sarežģītības pakāpes objektiem. SP Leģions darbības pamatā ir pārliecība, ka vissvarīgākais apsardzes darbībā ir novērst cēloņus, nevis cīnīties ar to sekām. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties optimālo apsardzes veidu konkrētam objektam.

PROFESIONALITĀTE

IIIPakalpojumu klāstā ietvertas visas iespējas, kas saistītas ar cilvēku un īpašuma drošību. Uzņēmumā strādā tikai profesionāli, sertificēti speciālisti ar atbilstošu pieredzi, kuri spēj nodrošināt aizsardzību pat visekstremālākajās situācijās.

FIKSĒTA STRUKTŪRA

IVUzņēmumam ir plašs trafarēto automašīnu klāsts, lieliski sagatavota fiziskās apsardzes komanda, dienesta suņi un profesionāli tehniskie darbinieki, kuriem ir unikālas apsardzes un signalizācijas sistēmu uzstādīšanas tehnoloģijas.

4 iemesli sadarbībai!

PILNS PAKALPOJUMU KOMPLEKSS

SP Leģions – iespaidīgs apsardzes pults operators, un viena no nedaudzajām apsardzes firmām Latvijā, kura sniedz pilnu apsardzes pakalpojumu kompleksu drošības sfērā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Uzņēmuma klientu lokā ir lieli municipālie objekti, uzņēmumi un privātpersonas Rīgā, Jūrmalā un Rīgas rajonā.

OPTIMĀLI RISINĀJUMI

Mēs izstrādājam drošības koncepciju jebkuras sarežģītības pakāpes objektiem. SP Leģions darbības pamatā ir pārliecība, ka vissvarīgākais apsardzes darbībā ir novērst cēloņus, nevis cīnīties ar to sekām. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties optimālo apsardzes veidu konkrētam objektam.

PROFESIONALITĀTE

Pakalpojumu klāstā ietvertas visas iespējas, kas saistītas ar cilvēku un īpašuma drošību. Uzņēmumā strādā tikai profesionāli, sertificēti speciālisti ar atbilstošu pieredzi, kuri spēj nodrošināt aizsardzību pat visekstremālākajās situācijās.

FIKSĒTA STRUKTŪRA

Uzņēmumam ir plašs trafareto/trafarēto automašīnu klāsts, lieliski sagatavota fiziskās apsardzes komanda, dienesta suņi un profesionāli tehniskie darbinieki, kuriem ir unikālas apsardzes un signalizācijas sistēmu uzstādīšanas tehnoloģijas.

Aktuāli!

BONUSI UN ATLAIDES

*Mums pastāvīgi ir pieejamas atlaižu un priekšrocību programmas vai īpaši nosacījumi pastāvīgajiem klientiem virknei pakalpojumu, aprīkojumam vai apmaksas iespējām. Individuāla pieeja katram klientam dod iespēju pielāgot pēc iespējas abpusēji izdevīgus nosacījumus katrā individuālajā gadījumā… lasīt sīkāk >>>

MOBILAIS MIESASSARGS

**Gadījumos, kad notiek nelikumīga ielaušanās uzņēmuma telpās, kad tiek apdraudēta dzīvība un veselība (fiziska sadursme, huligānisms), tiek izmantota „Trauksmes poga”. Galvenā šī pakalpojuma priekšrocība ir cenu politika, tā kā tas ir viens no lētākajiem, tomēr efektīvākajiem objekta apsardzes veidiem… lasīt sīkāk >>>

“KARSTĀ LĪNIJA” “FUTBOLS”

***Augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšana – mūsu prioritāte. Ar katru līgumu mēs to garantējam. Projekts “Futbols” ir paredzēts ārkārtas vai nestandarta un ieilgušu jautājumu risināšani. lasīt sīkāk >>>

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.
Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX