Trauksmes poga
Uzstādīšana ar pieslēgumu Centrālās apsardzes pults un operatīvās reaģēšanas ekipāža ar izbraukumu.

Trauksmes poga paredzēta, lai aizsargātos no uzbrukuma. Bet šobrīd Trauksmes poga pamatoti tiek izmantota arī privātajā sektorā, īpašnieku biedrībās un citos privātajos objektos kā apsardzes un drošības papildnodrošinājums.

Trauksmes poga ir tehniska ierīce, kas pieslēgta pie Centrālās apsardzes pults. Nospiežot pogu Centrālās apsardzes pults operators saņem trauksmes signālu no objekta un nosūta uz objektu operatīvās reaģēšanas ekipāžu. Ierodoties objektā, operatīvās reaģēšanas ekipāža iespējami īsākā laikā nodrošinās risinājumu nestandarta situācijā. Trauksmes pogas uzstādīšana ļauj novērst nesankcionētas darbības apsargājamā objektā, uzbrukumus darbiniekiem vai klientiem, ārkārtas situācijas.Trauksmes pogas galvenā priekšrocība ir cenu politika, tā kā tas ir viens no lētākajiem, tomēr efektīvākajiem objekta apsardzes veidiem.

Visbiežāk, paaugstinātam riskam pakļauti mazā un vidējā biznesa uzņēmumi, ofisi, bankas, veikali – objekti, kuriem Trauksmes pogas uzstādīšana ir nepieciešama. Tomēr, mēs esam gatavi uzstādīt Trauksmes pogu dzīvokļos, mājās ārpus pilsētas, skolās un citās mācību iestādēs. Trauksmes pogas pieslēgšana ir iespējama visos objektos. Iespējama stacionāro un pārvietojamo Trauksmes pogu uzstādīšana. Mēs nepārtraukti strādājam pie ierašanās laika saīsināšanas uz Trauksmes pogas trauksmes signālu, palielinām ekizpāžu skaitu, optimizējam maršrutus.

STACIONĀRĀ TRAUKSMES POGA

IAtrodas netālu no darbinieka darba vietas; tiek stiprināta pie bāra, letes, zem galda. Pogas nospiešana notiek nemanāmi un bez skaņas signāla tā, lai neprovocētu noziedzinieku uz vēl bīstamāku rīcību. Signāls nonāk Centrālajā apsardzes pultī. Ierašanās uz Trauksmes pogas izsaukumu notiek visīsākajā laikā.

PĀRVIETOJAMĀ TRAUKSMES POGA

IITiek uzstādīts kā radiobreloks. Darbinieki to var nēsāt sev līdzi, atrodoties jebkurā apsargājamā objekta punktā. Ar slēptu pogas nospiešanu var tikt nosūtīts trauksmes signāls. Tālākās darbības ar Centrālo apsardzes pulti notiek pēc tāda pat principa kā stacionārajai Trauksmes pogai. Ziņojums par Trauksmi notiek nekavējoties. Operatīvās reaģēšanas ekipāžas rīcība notiek likumdošanas ietvaros. Apmeklētājs var tikt izvests ārpus Jūsu apsargājamā objekta robežām vai, ja viņam nav iebildumu, uzrakstot attiecīgu iesniegumu, viņš var tikt pavadīts uz tuvāko policijas iecirkni.

TRAUKSMES POGAS DARBĪBAS PRINCIPS

Gadījumā, kad notiek nelikumīga ielaušanās uzņēmumā, izraisot draudus dzīvībai un veselībai (fiziska sadursme, huligānisms) tiek izmantota Trauksmes poga. Šis ir viens no izplatītākajiem tehniskās aizsardzības līdzekļiem, šādu iemeslu dēļ:

  • Pogas nospiešana un operatīvās reaģēšanas ekipāžas izsaukums notiek nemanāmi, līdz ar ko operatīvās reaģēšanas ekipāžas ierašanās likumpārkāpējam būs negaidīta;
  • Poga strādā autonomi, tā nav atkarīga no telefona tīkla, kas savukārt novērš trauksmes signalizācijas darbības pārtraukumu;
  • Izdevīga objekta fiziskās apsardzes alternatīva. Uzstādot Trauksmes pogu vienu reizi, Jūs optimizējat izdevumus, kas saistīti ar Jūsu uzņēmuma drošību;
  • Trauksmes poga atšķiras ar zemo cenu un tās izmantošanas vieglumu;
  • Izsaukums no mobilās Trauksmes pogas var notikt no jebkuras Jūsu uzņēmuma vietas (radiobreloka darbības rādiuss – apmēram 500 m.);
  • Reaģēšana uz trauksmes signālu notiek pa klientam ērtiem saziņas kanāliem.

 

Plašais pogas pielietojums dažādās darbības sfērās ļauj izmantot to atšķirīgos veidos.

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.
Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.