Dzīvokļu apsardze
Projektēšanas, uzstādīšana un drošības sistēmu apkalpošana.

Ar mūsdienīgākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas palīdzību, SP Leģions nodrošina centralizētu dzīvokļu un māju apsardzi no nesankcionētas piekļuves. Mūsu augstā līmeņa apkalpošana tiek sasniegta pateicoties kvalitatīvai apsardzes signalizācijas aprīkojumam ar uzticamības koeficientu 99.9%.

Pēc Jūsu lūguma, tehniskā dienesta specilālisti, izanalizējot visus faktorus, Šodien sava īpašuma aizsardzību mums uzticējuši vairāk kā 5 tūkstoši ģimeņu un ar katru gadu šis skaits palielinās par 2-3 tūkstošiem.kas ietekmē drošību, nosaka optimālo apsardzes aprīkojuma kvantitāti un kvalitāti un uzstāda to Jūsu mājās. Uzstādīšana, noregulēšana un pieslēgšana pie Centrālās apsardzes pults notiek 1-3 diennakšu laikā, atkarībā no izvēlētā aprīkojuma tipa.

Apsardze tiek īstenota ar pults palīdzību, novērojot apsardzes-ugunsdrošības signalizācijas stāvokli, kas uzstādīta Jūsu dzīvoklī. Mūsu dienesta tehniskās iekārtas ļauj nodrošināt uzticamu apsardzi, kā pa telefona līnijām, tā arī pa radio kanālu, kā arī izmantojot mobilo saziņu.

PAKALPOJUMU KOMPLEKSS IETVER:

    • Konsultācijas drošības sistēmu izvēlē;
    • Drošības sistēmu un ugunsdrošības sistēmu montāža un tehnisko līdzekļu servisa apkalpošana;
    • Centralizēta apsardzes-ugunsdrošības signalizācijas stāvokļa novērošana;
    • Paziņojumi klientam par tehniskās apsardzes sistēmas trauksmes signāliem;
    • Bruņotas mobilās ekipāžas reaģēšana uz trauksmes signāliem.

 

Brīdī, kad tiek saņemts trauksmes signāls uz Centrālo apsardzes pulti, operators par to ziņo dzīvokļa īpašniekam (pēc pieprasījuma) un, ja tas ir paredzēts līgumā, nosūta uz apsargājamo objektu tuvāko operatīvās reaģēšanas ekipāžu, kas dežurē šajā zonā. Saņemot informāciju no operatora, operatīvās reaģēšanas ekipāža pa iespējami īsāko ceļu dodas uz norādīto adresi (parasti tas aizņem dažas minūtes). Ierodoties apsargājamā objektā operatīvās reaģēšanas ekipāžas darbinieki veic izmeklēšanu, pēc trauksmes signāla iemeslu noskaidrošanas, atklāj un aiztur noziedziniekus. Pārbaudes rezultātus ziņo dežūrdaļai un dzīvokļa īpašniekam.

Gadījumā, ja tiek bojāta ieeja dzīvoklī, mēs nodrošinām fizisko apsardzi līdz īpašnieka ierašanās.

Pieņemamas cenas

DZĪVOKĻI

Abonēšanas maksa sākot no EUR 9.11
Aprīkojuma uzstādīšana no EUR 199.20
Pieslēgšana pie pults – BEZMAKSAS
Operatīvās grupas izbraukums uz trauksmes izsaukumu atrunāts līgumā

PRIVĀTMĀJAS

Abonēšanas maksa sākot no EUR 19.92
Aprīkojuma uzstādīšana tiek aprēķināta individuāli katram objektam
Pieslēgšana pie pults – BEZMAKSAS
Operatīvās grupas izbraukums uz trauksmes izsaukumu atrunāts līgumā

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.
Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.